Hakkımızda

Firmamız 2001 yılında Gelişim Şehircilik adı altında Serbest Şehircilik Bürosu olarak kurulmuştur. Gelişmeyi ilke edinen Gelişim Şehircilik Ekim 2017 tarihinden itibaren; “Gelişim Şehircilik” adını “Denizli Gelişim Şehircilik Planlama Harita Mühendislik Danışmanlık Limited Şirketi ” olarak değiştirerek daha kaliteli ve daha iyi hizmet vermeyi başlamıştır.

17 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan firmamız şehircilik, planlama, mühendislik, danışmanlık ve değerleme konularında faaliyet göstermektedir.

 

Kurulduğu tarihten günümüze faaliyet konusu işlerinde kusursuz hizmet veren Denizli Gelişim Şehircilik Planlama Harita Mühendislik Danışmanlık Limited Şirketimiz Bünyesinde 4 şehir plancısı, 3 İdari ve teknik personel barındırmakta ve 7 kişilik ekip ile hizmet vermektedir

Kalite Politikamız

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

  • Sürdürülebilir ve yaşanabilir kentler oluşturmak,
  • Yasa, yönetmelik ve şehircilik ilke esaslarına uygun planlar yapmak,
  • Yapılan planlarda kamu yararını ön plana çıkartmak,
  • Sektörümüzle ilgili gelişmeleri takip etmek,
  • Gereken donanım ve ekipmanları sağlamak en büyük ilkemizdir.

 

 

Çalışma Ofisimiz
Denizli Gelişim Şehircilik Planlama Harita Mühendislik Danışmanlık Limited Şirketimiz Sırakapılar Mahallesi 1778 Sokak No:2/4 Mizan İş Merkezi MERKEZEFENDİ / DENİZLİ Adresindeki çalışma ofisinde hizmet vermektedir.
120 m2 alana sahip çalışma ofisimizde, iyi bir hizmet vermek için gerekli tüm ekipman ve donanımlar bulunmaktadır.

Call Now Button